Wikipedia Powiększanie Penisa

Powiększanie penisa przewodnik

Metody powiększania penisa

Witam w dziale Wikipedii, będącym odpowiednikiem Thunder’s Place. Strona ta poświęcona jest różnym metodom powiększania penisa.

Zanim rozpoczniesz ćwiczenia powiększające penis, zajrzyj proszę do tabelki zawierającej rozmiary penisa. Ciekawe informacje możesz wyczytać również sprawdzając wyniki jakie daje wydłużanie penisa. Proszę pamiętać że powiększenie penisa jest jedynie podniesieniem sprawności fizycznej, i może nie pomóc na problemy natury depresyjnej. Powiększenie penisa nie sprawi że staniesz się lepszym kochankiem, większy bowiem nie znaczy lepszy.

Metody powiększania penisa

Spotkać się można z trzema głównymi metodami powiększania penisa, ale tak naprawde tylko dwie z nich działają, trzecia to oszustwo. Jednak nawet patrząc tylko na te działające, należy pamiętać że dają one różne rezultaty.

Trzy główne metody to:

  • Metody ręczne
  • Metody chirurgiczne
  • Maści i tabletki

Metody ręczne powiększania penisa. Na Wikipedii najwięcej miejsca poświęcono metodom ręcznym. Wymagają one ćwiczeń, a czasami również odpowiedniego sprzętu poddającego penisa działaniom naprężeń odkształcających w sposób ciągły. Należy zaznaczyć iż nie istnieją naukowe dowody na skuteczność działania tych metod, za to znamy wiele przykładów z życia, przytaczanych przez użytkowników for internetowych poświęconych tym zagadnieniom. Można spodziewać się wydłużenia, zwiększenia średnicy a nawet wzmocnienia potencji. Możliwe ryzyko związane jest z różnego rodzaju kontuzjami – od drobnych po poważne. By ich uniknąć należy po prostu przestrzegać pewnych zasad oraz zrozumieć na czym dane ćwiczenie polega. Niezbędne jest również poznanie dokładnej anatomii penisa.

Metody chirurgiczne powiększania penisa. Zalicza się do nich przycinanie wiązadeł przytrzymujących penisa a następnie poddanie go obciążeniem w czasie procesów leczenia co wpływa na jego wydłużenie, poprzez dostarczanie nowych tkanek które zapewniają przyrost jego średnicy. Potencjalną korzyścią jest przyrost zarówno długości jak i średnicy. Skutkiem ubocznym natomiast, może być skrócenie, nierówny kształt oraz inne typowe dla chirurgii zagrożenia.

Tabletki i maści na powiększanie penisa. Nie działają w sposób ciągły, mogą sprawić że u pacjenta nastąpi bardzo silny wzrost libida, ciśnienie krwi płynącej do penisa będzie większe, a erekcja twardsza. Powyższe korzyści zazwyczaj wystarczają by przekonać pacjenta do ich stosowania. Tabletki często należy poprzeć odpowiednim zestawem ćwiczeń mających na celu zwiększenie rozmiarów penisa. Należy uważać na maści i kremy, które oznakowano jako te w których zastosowano hormon wzrostu, gdyż informacja ta jest często nieprawdziwa. Ich prawdziwość powinna być potwierdzona przez agencję do spraw żywności i leków.

Powiększanie penisa z Wikipedią

W chwili obecnej znajdziecie tu opis kilku metod powiększania penisa oraz przykłady dzienników ćwiczeń. Istnieje nowa sekcja w której użytkownicy chwalą się swoimi osiągnięciami w zakresie stosowania opisywanych metod- Tworzenie dzienników treningowych.

Ćwiczenia i szablony powinny zostać pogrupowane.możesz nam pomóc zastanawiając się gdzie co powinno się znaleźć. Dodawanie informacji może być Twoim wkładem w rozwój strony. Niemniej proszę o zapoznanie się z FAQ zanim cokolwiek napiszesz.

Jeśli tworzysz własną stronę WWW, proszę umieść na niej link do tej strony, lub strony głównej przypisując w odpowiednią kategorię

Zagubiony?

Jeśli naprawdę czujesz się zdezorientowany i chcesz pomóc ludziom o podobnych problemach, odwiedź forum http://www.erekcja.org które wymaga zalogowania by móc je przeglądać.