Metody powiększania penisa

METODY NACIĄGANIA

Podstawowe ćwiczenie polega na chwyceniu penisa jedną bądź obiema rękami, i naciąganiu go do przodu – w kierunku „od ciała”, pod dowolnym kątem. Istnieje kilka wariantów wykonania ćwiczenia. By zapowiedz wyślizgiwaniu się penisa dobrze jest użyć chusteczki.

By uniknąć znudzenia podczas wykonywania ćwiczeń, możesz oglądać telewizję, czytać, itp.Różne metody naciągania

Naciąganie na pośladek

Jest metodą naciągania zmniejszającą nacisk na wiązadła penisa. Polega ona na ciągnięciu penisa owiniętego wokół jednej z nóg.

Naciąganie rotacyjne

Polega na kręceniu penisem zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, lub przeciwnym. Należy zataczać możliwe jak najpełniejsze kręgi. Zaletą tej metody jest zwiększona intensywność, bez stosowania dodatkowej siły ciągnącej. Działa ona przede wszystkim na błonę.


Naciąganie JAI

Zostało opracowane dla wzmocnienia wiązadeł mięśni. Polega na przeprowadzaniu krótkich pociągnięć, trwających ok. 2 sekund, po których następują 2 sekundy przerwy by zapowiedz naderwaniu wiązadeł


Ciągnięcie w trakcie sikania

Nazwa pochodzi od sposobu przeprowadzania ćwiczenia, polegającego na naciąganiu w trakcie oddawania moczu. Dobrą stroną tego treningu jest krótkotrwałość ćwiczenia umożliwiająca przeprowadzanie go w szkole, pracy itp.


Naciąganie przy kucaniu

Ćwiczenie przeprowadza się w pozycji kucającej. Istnieją różne sposoby rozciągania penisa w tej metodzie. Oto kilka z nich: - przyciśnij stopą koniuszek penisa do podłogi i zacznij się podnosić aż do pozycjo stojącej, spowoduje to naciągnięcie penisa - przyciśnij penis do podłogi ręką i zacznij wstawać


Metoda okręgów

Polega na zataczaniu penisem kręgów, zupełnie jakbyśmy chcieli narysować kółko w powietrzu. Na przemian w prawo i w lewo, mniej więcej po tyle samo czasu. Uwaga. Wykonywanie tego ćwiczenia należy przeprowadzać po uprzedniej rozgrzewce, inaczej może to spowodować kontuzję penisa lub wiązadeł.


Naciąganie V i odwrócone V

Należy złapać penisa, a następnie używając palca i kciuka ścisnąć jego środek, tak że ułoży się on w literę V zwróconą do góry. Alternatywną metodą jest taki ucisk by członek utworzył odwróconą literę V. Metodę tą można stosować również uciskając od bocznej strony przekrzywiając prącie w prawo lub lewo.

Wspomagane naciąganie V i odwrócone wspomagane naciąganie V

Metoda ta wymaga użycia osprzętu powodującego nacisk na środek penisa, rękami możemy dozować siłę. Techniki te pozwalają wykonywać ćwiczenia długotrwałe, wywierające nieprzerwany nacisk przez 3 i więcej minut. Technika ta, zwłaszcza w wydaniu odwróconym jest bardzo bliska do techniki wieszania ciężarków. Największymi różnicami pomiędzy nią a wieszaniem jest: siła może być dokładnie dozowana, nie ma możliwości ześlizgnięcia się, o ile ręce są dostatecznie silne by utworzyć solidny chwyt, to są o wiele pewniejszym sposobem utrzymania.

Naciąganie A

Jest odwróconą formą V; z siłą pozornie skupiną w pobliżu podbrzusza i wiązadeł penisa. By ją zastosować naciągnij penisa od ciała, używając jednej ręki, a drugą umieść pod penisem. Teraz chwyć nadgarstek drugą ręką i pociągnij lewą dłoń w dół, jednocześnie kierując prawy nadgarstek ku górze. Ćwiczenie to wpływa głównie na mięśnie i naskórek. Zamiast drugiego ramienia możesz użyć swojego Wacka, który jest podobnej grubości i długości jak nadgarstek.