Wikipedia Powiększanie Penisa

Z Powiększanie penisa Wikipedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Metody powiększania penisa)
 
Linia 19: Linia 19:
 
* Maści i tabletki
 
* Maści i tabletki
  
Metody ręczne. Na Wikipedii najwięcej miejsca poświęcono metodom ręcznym. Wymagają one ćwiczeń, a czasami również odpowiedniego sprzętu poddającego penisa działaniom naprężeń odkształcających w sposób ciągły. Należy zaznaczyć iż nie istnieją naukowe dowody na skuteczność działania tych metod, za to znamy wiele przykładów z życia, przytaczanych przez użytkowników [http://www.erekcja.org for internetowych] poświęconych tym zagadnieniom. Można spodziewać się wydłużenia, zwiększenia średnicy a nawet wzmocnienia potencji. Możliwe ryzyko związane jest z różnego rodzaju kontuzjami – od drobnych po poważne. By ich uniknąć należy po prostu przestrzegać pewnych zasad oraz zrozumieć na czym dane ćwiczenie polega. Niezbędne jest również poznanie dokładnej anatomii penisa.  
+
'''Metody ręczne powiększania penisa'''. Na Wikipedii najwięcej miejsca poświęcono metodom ręcznym. Wymagają one ćwiczeń, a czasami również odpowiedniego sprzętu poddającego penisa działaniom naprężeń odkształcających w sposób ciągły. Należy zaznaczyć iż nie istnieją naukowe dowody na skuteczność działania tych metod, za to znamy wiele przykładów z życia, przytaczanych przez użytkowników [http://www.erekcja.org for internetowych] poświęconych tym zagadnieniom. Można spodziewać się wydłużenia, zwiększenia średnicy a nawet wzmocnienia potencji. Możliwe ryzyko związane jest z różnego rodzaju kontuzjami – od drobnych po poważne. By ich uniknąć należy po prostu przestrzegać pewnych zasad oraz zrozumieć na czym dane ćwiczenie polega. Niezbędne jest również poznanie dokładnej anatomii penisa.  
Metody chirurgiczne. Zalicza się do nich przycinanie wiązadeł przytrzymujących penisa a następnie poddanie go obciążeniem w czasie procesów leczenia co wpływa na jego wydłużenie, poprzez dostarczanie nowych tkanek które zapewniają przyrost jego średnicy. Potencjalną korzyścią jest przyrost zarówno długości jak i średnicy. Skutkiem ubocznym natomiast, może być skrócenie, nierówny kształt oraz inne typowe dla chirurgii zagrożenia.
+
 
Tabletki i maści, nie działają w sposób ciągły, mogą sprawić że u pacjenta nastąpi bardzo silny wzrost libida, ciśnienie krwi płynącej do penisa będzie większe, a erekcja twardsza. Powyższe korzyści zazwyczaj wystarczają by przekonać pacjenta do ich stosowania. Tabletki często należy poprzeć odpowiednim zestawem ćwiczeń mających na celu zwiększenie rozmiarów penisa.
+
'''Metody chirurgiczne powiększania penisa'''. Zalicza się do nich przycinanie wiązadeł przytrzymujących penisa a następnie poddanie go obciążeniem w czasie procesów leczenia co wpływa na jego wydłużenie, poprzez dostarczanie nowych tkanek które zapewniają przyrost jego średnicy. Potencjalną korzyścią jest przyrost zarówno długości jak i średnicy. Skutkiem ubocznym natomiast, może być skrócenie, nierówny kształt oraz inne typowe dla chirurgii zagrożenia.
 +
 
 +
'''Tabletki i maści na powiększanie penisa'''. Nie działają w sposób ciągły, mogą sprawić że u pacjenta nastąpi bardzo silny wzrost libida, ciśnienie krwi płynącej do penisa będzie większe, a erekcja twardsza. Powyższe korzyści zazwyczaj wystarczają by przekonać pacjenta do ich stosowania. Tabletki często należy poprzeć odpowiednim zestawem ćwiczeń mających na celu zwiększenie rozmiarów penisa.
 
Należy uważać na maści i kremy, które oznakowano jako te w których zastosowano hormon wzrostu, gdyż informacja ta jest często nieprawdziwa. Ich prawdziwość powinna być potwierdzona przez agencję do spraw żywności i leków.
 
Należy uważać na maści i kremy, które oznakowano jako te w których zastosowano hormon wzrostu, gdyż informacja ta jest często nieprawdziwa. Ich prawdziwość powinna być potwierdzona przez agencję do spraw żywności i leków.
  
== '''Obecny status wikipedii''' ==
+
== '''Powiększanie penisa z Wikipedią''' ==
 +
 
  
 +
W chwili obecnej znajdziecie tu opis kilku [[metody powiększania penisa|metod powiększania penisa]] oraz [[przykłady dzienników ćwiczeń]]. Istnieje nowa sekcja w której użytkownicy chwalą się swoimi osiągnięciami w zakresie stosowania opisywanych metod- [[Tworzenie dzienników treningowych]].
  
W chwili obecnej znajdziecie tu opis kilku [[metod]] oraz [[przykłady dzienników ćwiczeń]]. Istnieje nowa sekcja w której użytkownicy chwalą się swoimi osiągnięciami w zakresie stosowania opisywanych metod- [[Tworzenie dzienników treningowych]]. Pyzatym wikipedia jest prawie pusta, niemniej nie usprawiedliwia to marnej organizacji. Ćwiczenia i szablony powinny zostać pogrupowane.możesz nam pomóc zastanawiając się gdzie co powinno się znaleźć. Dodawanie informacji może być Twoim wkładem w rozwój strony. Niemniej proszę o zapoznanie się z [[FAQ]] zanim cokolwiek napiszesz.
+
Ćwiczenia i szablony powinny zostać pogrupowane.możesz nam pomóc zastanawiając się gdzie co powinno się znaleźć. Dodawanie informacji może być Twoim wkładem w rozwój strony. Niemniej proszę o zapoznanie się z [[FAQ]] zanim cokolwiek napiszesz.
 
Jeśli tworzysz własną stronę WWW, proszę umieść na niej link do tej strony, lub strony głównej przypisując w odpowiednią [[kategorię]]
 
Jeśli tworzysz własną stronę WWW, proszę umieść na niej link do tej strony, lub strony głównej przypisując w odpowiednią [[kategorię]]
  

Aktualna wersja na dzień 11:48, 14 maj 2010

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia